Triage Ratunkowa segregacja medyczna

Indeks katalogowy: 9788365373083

  • Dostępność: Dostępne
  • Czas dostawy: Realizacja 24h
  • Dostawa: od 10,99 zł (Paczkomaty)
69,00 zł -40% 41,40 zł brutto / SZT
Najniższa cena z 30 dni przed aktualną obniżką: 44,85 zł / SZT -8%
Produkt - zakładka 1
Atrakcyjne rabaty Atrakcyjne rabaty ponad 200 wydawców i producentów Najszersza oferta Solidne doświadczenie Solidne doświadczenie Szybka realizacja zamówień Szybka realizacja zamówień
Opis
„W polskim piśmiennictwie medycznym nie było dotychczas tak szerokiego opracowania w tym zakresie, a rosnące kadry specjalistów medycyny ratunkowej, rosnąca liczba szpitalnych oddziałów ratunkowych i ich codzienna praktyka jednoznacznie wskazują na pilną potrzebę popularyzacji i wdrażania klinicznych zastosowań nowoczesnych technik ratunkowej segregacji medycznej.

Oddawane do rąk czytelników polskie opracowanie książki Triage. Ratunkowa segregacja medyczna przybliży te zagadnienia praktykom medycyny ratunkowej i z pewnością uporządkuje te działania w na szych oddziałach ratunkowych. Należy jednak zdawać sobie sprawę, że śródszpitalna ratunkowa segregacja medyczna jest zjawiskiem stosunkowo nowym w praktyce polskich szpitali i będzie podlegała szybkiej ewolucji ku poprawieniu funkcjonowania oddziałów ratunkowych, jak również zwiększeniu satysfakcji pacjentów przez nie przepływających”.
prof. dr hab. n. med. Juliusz Jakubaszko
Prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Ratunkowej
Szczegóły
Cechy produktu
Kategoria:
Kod EAN:
  • 9788365373083
Rok Wydania:
  • 2016
Typ oferty:
  • Językowe
Wydawnictwo:
Język:
Oprawa test:
Zapytaj o produkt
Dostawa
FEDEX : od 16,00 zł
Paczkomaty : od 10,99 zł