tr?id=481253120167201&ev=PageView&noscript=1

O firmie

Witamy w edugaleria.pl!
Jesteśmy księgarnią internetową, dzięki której zamówisz w szybki i prosty sposób ulubione książki, gry i zabawki dla dzieci, filmy, muzykę, jak również materiały szkolne, kursy do nauki języków obcych oraz podręczniki do każdego poziomu nauczania.
 
Właścicelem księgarni edugaleria.pl jest Polanglo Sp. z o.o.
Polanglo Sp. z o.o. to działająca od 1991 roku sieć księgarni i hurtowni o profilu edukacyjno-językowym.
Dzięki dynamicznemu rozwojowi zostaliśmy docenieni przez największe wydawnictwo uniwersyteckie na świecie – Oxford University Press. Władze Oxford University Press udzieliły nam wyłącznego prawa do importu swoich materiałów z zakresu English Language Teaching na terytorium Polski, a my dokładamy wszelkich starań, aby publikacje językowe Oxford University Press były dostępne w całej Polsce.
 
Baner polanglo jesteśmy z Wami ponad 30 lat
 
Od kilku lat nie jesteśmy tylko dystrybutorem materiałów służących nauce i doskonaleniu językowo – edukacyjnemu, ale również beletrystyki dla dzieci i dorosłych, lektur szkolnych, gier, puzzli, klocków, zabawek, artykułów szkolnych i biurowych, artykułów kreatywnych i ogólnorozwojowych. Znajdziecie Państwo u nas również kompleksową wyprawkę szkolną dla uczniów.
 
Bezpłatny odbiór osobisty na terenie całego kraju!
Kupując w edugaleria.pl możesz zamówić produkty z wysyłką bezpośrednio na wskazany adres lub bezpłatnie odebrać w punkcie odbioru DHL lub w paczkomacie InPost. Naszym celem jest zapewnienie wysokiej jakości obsługi połączonej z atrakcyjną ofertą cenową oraz szybką realizacją.
 
Książki dla każdego!
… kryminały, fantastyka, książki młodzieżowe? Sprawdź nasze propozycje, nowości i najbardziej popularne tytuły! Z pewnością znajdziesz coś dla siebie i swoich bliskich!
 
Nauka poprzez zabawę!
Posiadamy szeroki wybór gier, puzzli oraz zabawek dla dzieci w każdym wieku! Podpowiadamy, jak zająć dzieci zabawą i dodatkowo uczyć. Połącz zabawę z edukacją! Jeszcze nigdy nie było to takie proste!
 
Podręczniki szkolne!
U nas znajdziesz podręczniki szkolne do wszystkich poziomów nauczania. Z przyjemnością podpowiemy dodatkowe komponenty oraz skompletujemy Twoją listę podręczników do szkoły! Dodatkowo znajdziesz u nas również wszelkie materiały do nauki: słowniki, encyklopedie, repetytoria i wiele innych. Sprawdź!
 
Nauka języka obcego!
Proponujemy szeroki wybór książek do nauki zarówno do tych popularnych, jak i rzadziej spotykanych języków świata. Znajdziesz u nas kursy do języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, jak również chińskiego, japońskiego i wiele innych!
A wszystko to w bardzo atrakcyjnych cenach!
 
Jeżeli wśród obecnych pozycji w sklepie internetowym nie znalazłeś interesującego Ciebie produktu, skontaktuj sie z nami! Z przyjemnością postaramy Ci pomóc.
 
 
Obsługa sklepu internetowego:
 
Godziny pracy:
poniedziałek - piątek  8:00 - 16:00
 
ikona e-mail  bok@edugaleria.pl