tr?id=481253120167201&ev=PageView&noscript=1

Angielski

Angielski

  Język angielski - szeroka oferta, szybka dostawa

W edugaleria.pl znajdziesz szeroką ofertę asortymentu do nauki języka angielskiego:Słowniki polski-angielskie, słowniki angielsko-polskie, fiszki, gramatyki, gry językowe, repetytoria, materiały szkolne, readersy, książki do języka angielskiego biznesowego i wiele więcej.

Podręczniki przedszkole, angielski dla zerówki

W edugaleria.pl znajdziesz wszelkie materiały do języka angielskiego, których potrzebujesz do nauki w przedszkolu. Oferta naszej księgarni językowej to podręczniki, ćwiczenia, pomoce dydaktyczne dla 3-latka, 4-latka, 5latka i ucznia zerówki. Książki dla przedszkolaka - przykładowe tytuły:

  • Oxford Show and Tell 2nd Edition, Bright Ideas, Mouse and Me wydawnictwa Oxford University Press.
  • Poptropica English Islands, My Disney Stars and Friends wydawnictwa Pearson
  • Mimis Wheel, Tiger & Friends, Dex the Dino wydawnictwa Macmillan

Angielski - szkoła podstawowa, podręczniki do języka angielskiego dla klasy 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 szkoły podstawowej

Ucząc się w szkole podstawowej prawie na pewno będą potrzebne podręczniki do języka angielskiego, które są dostępne w naszej księgarni internetowej np:

  • Team up plus, Steps plus, Link dla klas 4-8, Shine On!, Beehive wydawnictwa Oxford University Press.
  • Rise and Shine, English Code wydawnictwa Pearson
  • Brainy, Tiger & Friends, Give Me Five wydawnictwa Macmillan

Ponadto uczniowie znajdą nie tylko podręczniki i ćwiczenia, ale i szeroki zakres pomocy dydaktycznych, które wspomogą naukę języka. Fiszki, gramatyki, słowniki, rozmówki, gry językowe to tylko część z dostępnych pomocy edukacyjnych.

Angielski - szkoła średnia, podręczniki do języka angielskiego dla liceum, technikum, szkoły branżowej

W szkołach ponadpodstawowych nauka języka angielskiego staje się bardziej zróżnicowana, następuje podział na poziomy językowe (elementary, pre - intermediate, intermediate, upper - intermediate, advanced) ora pojawia się języka angielski zawodowy. W edugaleria.pl znajdziesz asortyment na każdy z tych poziomów edukacyjnych.

Najpopularniejsze tytuły to Life Vision, Insight, Oxford Solutions Gold, English File, Headway, High Note, Checkpoint, Password Reset, On Screen, Impulse

Egzamin ósmoklasisty i matura z języka angielskiego

Egzamin ósmoklasisty czy matura nie muszą być straszne. Świetne Oxford Repetytorium Maturzysty i Oxford Repetytorium Ósmoklasisty pozwolą Ci przygotować się tak, aby zdać egzamin na bardzo dobry wynik. Poza materiałami powtórkowymi Oxford University Press w edugaleria.pl znajdziesz także repetytoria wydawnictw Person, Macmillan, Express Publishing i wielu więcej.

Z naszymi materiałami zobaczysz, że angielski nie gryzie oraz dowiesz się jakie jest 5000 najczęściej używanych angielskich słów. Idiomy angielskie przestaną być czymś trudnym. Poznasz części ciała po angielsku, liczebniki, czasowniki nieregularne oraz czasy w języku angielskim.

Pokaż wyniki (9817)
Angielski
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: