tr?id=481253120167201&ev=PageView&noscript=1

Nauka języków

Nauka języków - tanie materiały językowe, szybka dostawa

Edugaleria.pl jako księgarnia o profilu językowym zapewnia w swoje ofercie bardzo szeroką gamę produktów typu pomoce edukacyjne i materiały dydaktyczne czy pomoce naukowe dla wszystkich języków. Ponadto posiadamy książki do nauki języka obcego dla dzieci, kursy językowe młodzieży i dorosłych oraz materiały edukacyjne selfstudy. Pomoce do nauki języków obcych i materiały dydaktyczne, które oferujemy w naszej księgarni językowej, to m.in.: słowniki, lektury, podręczniki szkolne i kursy językowe, literatura i słownictwo, selfstudy, fiszki językowe, rozmówki, kursy ekspresowe, sprawności językowe, gramatyka i słownictwo, jak również materiały przygotowujące do egzaminów językowych, podręczniki specjalistyczne oraz książki biznesowe. Posiadamy także wiele publikacji w oryginale (w języku obcym) i readersy. Dzięki nim możliwa jest szybka nauka języka w aspekcie budowania wypowiedzi w języku obcym.

Materiały do nauki języka angielskiego

Nasza księgarnia to zbiór ogromnej ilości materiałów do nauki języka angielskiego typu podręcznik do języka angielskiego, rozmówki polsko-angielskie, słownik polsko-angielski, słownik angielsko-polski, literatura anglojęzyczna, gramatyka angielska, angielskie fiszki. Posiadamy asortyment najbardziej renomowanych wydawnictw i producentów m.in Oxford University Press (English File, Headway, Oxford Repetytorium Maturzysty, Oxford Repetytorium Ósmoklasisty) Edgard (fiszki dla dzieci), Cztery Głowy (fiszki), Person (High Note, Speakout), Macmillan (Impuls, Gateway, Express Publishing ( Enterprise, repetytorium poziom podstawowy, repetytorium poziom rozszerzony), Penguin (readersy), Cambridge University Press ( podręczniki do szkół międzynarodowych i dwujęzycznych ),

Podręczniki do języka francuskiego

Poszukujesz materiałów do nauki języka francuskiego? W takim razie edugaleria.pl jest idealna dla Ciebie. W naszej ofercie znajdziesz produkty typu podręcznik do francuskiego, słownik polsko-francuski, słownik francusko-polski, rozmówki francusko-polskie, gramatyka francuska, ćwiczenia do francuskiego, francuskie fiszki, książka do nauki francuskiego.

Ćwiczenia i podręczniki - język hiszpański

Wszyscy uczący się języka hiszpańskiego znajdą w naszej księgarni idealne materiały dla siebie, dzięki czemu w znacznym stopniu poprawią swoje zdolności językowe. W naszym bardzo szerokim asortymencie są produkty typu książka do hiszpańskiego, słownik polsko-hiszpański, słownik hiszpańsko-polski, gramatyka hiszpańska, ćwiczenia do hiszpańskiego, hiszpańskie fiszki, podręcznik do hiszpańskiego.

Język niemiecki - materiały edukacyjne

Cornelsen, Hueber, Klett to tylko część wydawnictw podręczników i ćwiczeń do języka niemieckiego, które znajdziesz w edugalaria.pl. Ponadto swoją kolekcję materiałów edukacyjnych możesz uzupełnić o świetnej jakości słownik polsko-niemiecki, słownik niemiecko-polski, gramatykę niemiecką, niemieckie fiszki, książkę do niemieckiego. 

Szeroka oferta językowa, niskie ceny

 Tanie podręczniki i materiały edukacyjne posiadamy nie tylko do tych najpopularniejszych, ale również tych mniej znanych:

  • Podręczniki do języka chińskiego
  • Podręczniki do języka chorwackiego
  • Podręczniki do języka czeskiego
  • Podręczniki do języka japońskiego
  • Podręczniki do języka niderlandzkiego
  • Podręczniki do języka rosyjskiego
  • Podręczniki do języka szwedzkiego
  • Podręczniki do języka włoskiego
  • Podręczniki do łaciny
Pokaż wyniki (10000)
Nauka języków
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: