tr?id=481253120167201&ev=PageView&noscript=1

Szkoła Podstawowa

Szkoła Podstawowa

Podręczniki do hiszpańskiego w szkole podstawowej

Dla wielu rodziców miarą renomy szkoły podstawowej jest obecność na liście przedmiotów co najmniej kilku języków obcych. Dołączenie do klas dwujęzycznych pozwala uczniom ćwiczyć zdolności lingwistyczne już od wczesnego etapu edukacji. Szkoła podstawowa może postawić np. na język niemiecki lub francuski. Coraz chętniej stawia się także na mowę z Półwyspu Iberyjskiego. Jeśli szkoła podstawowa język hiszpański wybrała jako przedmiot realizowany w ramach planu lekcji, potrzebujesz dobrego podręcznika. Kupisz go w naszej księgarnii internetowej edugaleria.pl. Zobacz ofertę już teraz.

Zamów swoje podręczniki! Hiszpański w szkole podstawowej

Ambicja, aby dziecko poznało język hiszpański w szkole podstawowej jest w pełni uzasadniona. To możliwość dołączenia do 400 milionów osób posługujących się tym językiem na całym świecie. Znajomość podstaw uczy porozumiewania się nie tylko z współobywatelami Europy, ale także z mieszkańcami wielu państw Ameryki Południowej. Co ciekawe, język hiszpański stopniowo wypiera w niektórych stanach USA język angielski, więc jego znajomość przyda się także podczas pobytu w Ameryce Północnej.

 

Zanim jednak tak daleko wyjdziesz wyobraźnią w przyszłe osiągnięcia dziecka musisz kupić podręcznik do hiszpańskiego w szkole podstawowej. Poniżej prezentujemy kilka tytułów dostępnych w naszym katalogu:

 

  • Lola y Leo. Paso a paso

 

Popularny podręcznik do hiszpańskiego wykorzystuje atrakcyjne formy podawania informacji, aby zapoznać najmłodszych uczniów z nowym językiem. To tytuł przygotowany przez wydawnictwo DIFUSION. Uwzględnia możliwość kontynuacji nauczania w kolejnych klasach. Szkoła podstawowa może być zatem okresem, w którym dziecko pozna najważniejsze zagadnienia gramatyczne, rozwinie słownictwo oraz dobrze pozna język hiszpański. Podręczniki „Lola y Leo” dla uczniów klas 1-3 są wzbogacone o zeszyty ćwiczeń i wersje elektroniczne, gdzie uczeń znajdzie m.in. interaktywne zadania.

 

  • Explora. Curso de espanol

 

Przygotowane przez wydawnictwo Draco podręczniki do hiszpańskiego „Explora” to propozycja dla uczniów klas starszych. Tuż przed przejściem do liceum można zatem wyćwiczyć podstawową znajomość języka z Półwyspu Iberyjskiego. Jest to dużo łatwiejsze dzięki przejrzystemu układowi, jaki ma ten podręcznik do hiszpańskiego. Polecenia zawarte w książce są podane zarówno po polsku, jak i w języku obcym. Podobnie jak inne nowoczesne tytuły, także „Explora” ma swoją wersję elektroniczną.

 

  • Reporteros internacionales

 

Kompleksowa propozycja dla uczniów klas 4-8. Podręcznik do hiszpańskiego „Reporteros internacionales” to materiały edukacyjne stworzone przez wydawnictwo DIFUSION. W prostej i przejrzystej formie podręczniki zapoznają dzieci z trudniejszymi zagadnieniami lingwistycznymi, objaśniają zasady gramatyki i uczą tworzenia wypowiedzi z wykorzystaniem poznanego słownictwa.

 

Ponadto w ofercie księgarni internetowej edugaleria.pl znajdziesz inne podręczniki do hiszpańskiego. Wśród tytułów warto wymienić chociażby:

 

  • Clan 7 con Hola amigos! Inicial dla klas 1-3
  • !Qué bien! dla klas 4-8
  • Gente Joven dla klas 7-8
  • Generación dla klas 7-8

Zamów podręcznik do hiszpańskiego w naszej księgarni

Jak zatem widać, posiadamy w naszych zasobach internetowych co najmniej kilka podręczników do hiszpańskiego w szkole podstawowej, z których na co dzień korzystają uczniowie i nauczyciele. Skompletuj już dziś zestaw książek, zeszytów ćwiczeń oraz innych pomocy naukowych. Możesz sięgnąć także po fiszki. To naprawdę skuteczny sposób na zwiększenie zasobu słownictwa, które przydaje się podczas tworzenia wypowiedzi.

Pokaż wyniki (57)
Szkoła Podstawowa
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: