tr?id=481253120167201&ev=PageView&noscript=1

Szkoły wyższe

Szkoły wyższe

Kupuj podręczniki akademickie do szkół wyższych

Udało się zdać maturę z dobrym wynikiem? Idziesz na wymarzone studia? Już studiujesz i chcesz wiedzieć więcej? A może masz zamiar w życiu dorosłych zmienić specjalizację lub po prostu bardzo interesuje Cię otaczający świat i uwielbiasz czytać wnikliwe opracowania? Zamawiaj podręczniki akademickie do szkół wyższych! W tej kategorii księgarni internetowej Edugaleria.pl znajdziesz książki, dzięki którym żadna sesja nie będzie Ci straszna! 

Podręczniki dla studentów przedmiotów ścisłych

Osoby, które dobrze radziły sobie w szkole z takimi przedmiotami jak matematyka, fizyka, biologia, fizyka czy chemia, mają przed sobą wspaniałe perspektywy. Nauki ścisłe są niezwykle trudne do opanowania, dlatego wąskie grono ekspertów w tych dziedzinach może liczyć na dobre wynagrodzenia za pracę. Aby jednak osiągnąć odpowiedni status materialny i pożądany poziom satysfakcji zawodowej, trzeba przez przynajmniej kolejnych kilka lat rzetelnie studiować trudne zagadnienia.

Jest to dużo prostsze, gdy masz do dyspozycji rzetelnie przygotowane podręczniki akademickie. Wiedzę warto czerpać ze sprawdzonych źródeł, zawierających najważniejsze informacje dotyczące chociażby chemii żywności lub modeli kwantowych. Księgarnia internetowa Edugaleria.pl dysponuje ponadto dużym wyborem treści w języku angielskim. Taki podręcznik dla studentów umożliwia zrobienie ogromnych postępów w krótkim czasie. Poznając specjalistyczne słownictwo, automatycznie zwiększasz szansę na zrobienie międzynarodowej kariery naukowej!

Podręczniki akademickie z prawa i nauk humanistycznych

Zawodowa droga humanisty może być równie ciekawa i błędem byłoby lekceważenie potencjału zdolności językowych lub zainteresowań historycznych. Osoby, które mają talent do nauki języków mogą skorzystać z książek rozwijających umiejętności lingwistyczne. Równie ciekawa jest kariera prawnicza. Edugaleria.pl oferuje podręczniki akademickie wspierające naukę szczegółowych zagadnień z zakresu prawa karnego, cywilnego czy międzynarodowego.  Podobnie jak w przypadku nauk ścisłych, podręcznik na studia w języku angielskim umożliwia poznanie słownictwa, które z pewnością przyda się podczas zagranicznych wyjazdów na stypendia naukowe.

Odpowiednie materiały do nauki znajdą też studenci kierunków społeczno-ekonomicznych. Mogą dzięki nim dowiadywać się więcej o procesach gospodarczych lub zasadach funkcjonowania rynku finansowego. Podręczniki akademickie zawierają też szczegółowe omówienia koncepcji filozoficznych, psychologicznych i pojęć z zakresu pedagogiki. Warto zwrócić na każdy podręcznik dla studentów, który dotyczy kwestii zarządzania organizacją. Znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem biznesu bez wątpienia może przydać się każdemu absolwentowi uczelni wyższej, bez względu na ukończony kierunek studiów.

Kilkaset podręczników akademickich do zamówienia!

Podaliśmy tylko wybrane przykłady książek przeznaczonych dla studentów. Podręczniki akademickie do szkół wyższych mogą równie dobrze być poświęcone medycynie lub innym dyscyplinom naukowym. Bez względu na specjalizację warto systematycznie ćwiczyć umiejętności językowe. Od lat powodzeniem cieszą się wymiany międzynarodowe studentów. Tam większość rozmów prowadzi się w języku angielskim, więc należy regularnie poszerzać słownictwo. Kupuj podręczniki na studia, które przygotowują tak cenione wydawnictwa jak Oxford lub Cambridge. Kto wie, może w przyszłości i Ty staniesz się studentem tych renomowanych uczelni! Zacznij edukację na wyższym poziomie z Edugaleria.pl.

Pokaż wyniki (369)
Szkoły wyższe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: