tr?id=481253120167201&ev=PageView&noscript=1

Szkoły Średnie

Szkoły Średnie

Podręczniki do angielskiego w liceum i technikum

Przygotowania do egzaminu maturalnego trwają w szkole średniej przez wszystkie lata edukacji na tym poziomie kształcenia. Wśród obowiązkowych przedmiotów jest także język obcy. Najczęściej uczniowie wybierają język angielski i chcą dysponować dobrze przygotowanymi materiałami naukowymi, aby perfekcyjnie opanować podstawę programową. W tej kategorii internetowej księgarni edugaleria.pl znajdziesz podręczniki do angielskiego w liceum i technikum, a także zestawy arkuszy maturalnych.Przejrzyj wszystkie kategorie i zamów online książki, które Cię interesują.

Zamawiaj podręczniki licealne do angielskiego

Praktyka nauczania pokazuje, że najważniejsze dla uczniów jest w okresie szkoły średniej przygotowanie do egzaminu maturalnego. Z tego powodu wszystkie podręczniki do języka angielskiego w liceum zawierają materiał umożliwiający przystąpienie do matury z szansą na osiągnięcie dobrego rezultatu na poziomie podstawowym. To kontynuacja podstawy programowej z wcześniejszych lat edukacji. Absolwent liceum po ukończeniu szkoły średniej powinien wykazać się biegłością językową na poziomie równym poziomowi B1 w skali ESOKJ.

 

Wprawdzie mowa o książkach przeznaczonych dla nastolatków, nadal forma podania informacji jest bardzo atrakcyjna. W poszczególnych działach znajdują się ilustracje, dialogi i odnośniki do ćwiczeń, które utrwalają zdobytą wiedzę np. o złożonych strukturach gramatycznych. Podręcznik do angielskiego w liceum przygotowuje ucznia do samodzielnego tworzenia wypowiedzi ustnej i pisemnej oraz reagowania na nią. W ten sposób rozwija się szereg umiejętności niezbędnych do wykorzystania wiedzy w praktyce.

 

Szeroki wybór asortymentu pozwala zakupić podręcznik do języka angielskiego w liceum, który wybrał nauczyciel prowadzący zajęcia. Zachęcamy także do samodzielnego zakupu dodatkowych książek. Warto ćwiczyć biegłość językową przez całe życie, dlatego te produkty są polecane osobom, które wprawdzie już ukończyły edukację, ale są na tyle ambitne, że chcą doskonalić swoje umiejętności lub przygotowują się do egzaminów certyfikujących.

Język angielski w technikum – jaki kupić podręcznik?

Oferowane w księgarni internetowej podręczniki angielskie do technikum zawierają te same informacje, jakie znajdują się w książkach dla licealistów. Obie grupy uczniów obejmuje wspólna podstawa programowa. Absolwent technikum powinien według niej dysponować bogatym zasobem środków językowych, potrafić stworzyć spójną wypowiedź i przetwarzać tekst zgodnie z obowiązującymi zasadami ortografii czy interpunkcji.

 

Na ucznia czeka w naszym sklepie kilkadziesiąt tytułów. Oferta jest na tyle szeroka, że z pewnością znajdziesz w księgarnii internetowej Edugaleria.pl ksiązkę wybraną przez nauczyciela. Jeśli język angielski w technikum sprawia Ci problemy, sięgnij po dodatkowe arkusze maturalne i skup się na wyćwiczeniu odpowiednich typów zadań. Egzamin jest skonstruowany wedle określonych schematów, które Twój ścisły umysł powinien szybko zauważyć. Z pewnością informacje zawarte w podręcznikach pomogą w przekroczeniu minimalnego progu punktowego.

 

Tak rozbudowana kategoria to także nie lada gratka dla tych, którym język angielski w technikum nie sprawia żadnych trudności i myślą o podejściu do poziomu rozszerzonego. Wówczas skupienie się na informacjach z kilku podręczników pomoże znacznie szerzej spojrzeć na wybrane zagadnienia i umożliwi przećwiczenie schematów językowych w różnych wariantach. Sam zdecyduj, która forma podania informacji jest dla Ciebie najkorzystniejsza!

Pokaż wyniki (1105)
Szkoły Średnie
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: