tr?id=481253120167201&ev=PageView&noscript=1

Przedszkole

Angielski w przedszkolu – kup właściwy podręcznik

Poznawanie słów to dla małego dziecka wielkie wyzwanie. Jest jeszcze większe, gdy trzeba opanować słownictwo pochodzące z języka angielskiego. Warto jednak stawiać na edukację językową już od najmłodszych lat, ponieważ dzieci właśnie w tym okresie wykazują największe zdolności zapamiętywania. Zamów już teraz podręcznik do angielskiego. Przedszkole to właściwe miejsce, gdzie kilkulatek może zacząć poznawać podstawowe zwroty i wyrażenia!

Nauka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym

Na tym etapie edukacji sama wiedza nie jest najważniejsza. Informacje powinny być przekazywane w sposób atrakcyjny, aby dziecko czuło chęć poznawania słownictwa i nie zraziło się do języka angielskiego. Obecnie większość placówek, zarówno publicznych, jak i prywatnych, organizuje zajęcia językowe. To właśnie nauka angielskiego dla dzieci przyciąga uwagę rodziców rozważających wybór przedszkola.

Odpowiednio wykwalifikowani nauczyciele dobierają materiały dydaktyczne, które są adekwatne do poziomu grupy i pozwalają rozbudzać ciekawość świata. Ustalenie wspólnego podręcznika do angielskiego w przedszkolu bywa przedmiotem żywego sporu między członkami grona pedagogicznego. Powodem jest przede wszystkim bogata oferta wydawnictw.

Atrakcyjnie wydane książki zawierają karty pracy pomagające stworzyć ciąg skojarzeń budujących zdolność zapamiętywania nowego słownictwa. Dzieci mogą poprzez zabawę łączyć słówka z obrazkami umieszczonymi na karcie pracy. To tylko część procesu edukacji. Nauka angielskiego dla dzieci w przedszkolu uwzględnia ponadto możliwość wykonywania prac plastycznych, których elementem są zagadnienia językowe. Podręcznik do angielskiego w przedszkolu ma być zaproszeniem do przygody, jaką bez wątpienia jest poznawanie drugiego języka.

Angielski w przedszkolu – sprawdź ofertę podręczników

Każdy podręcznik do angielskiego w przedszkolu, który możesz kupić w księgarnii internetowej Edugaleria.pl, został przygotowany przez wydawnictwo specjalizujące się w tworzeniu materiałów dydaktycznych do nauki języka. Treści zawarte w książkach są dostosowane do poziomu rozwoju dziecka. Stosowane metody nauczania pozwalają poznawać nowe informacje i powtarzać je, aby zostały utrwalone i wykorzystane na kolejnych etapach edukacji szkolnej.

Proponowane ćwiczenia odwołują się do najczęstszych sytuacji komunikacyjnych, przez co dziecko w praktyce może użyć podstawowego słownictwa. Poszczególne rozdziały zostały tak zaprojektowane, aby przedszkolak sukcesywnie zwiększał zasób wiedzy. Dodatki w postaci wyprawki plastyczno-technicznej umożliwiają łączenie nauki z aktywnością manualną. Nauka angielskiego dla dzieci ma zatem atrakcyjną formę i wspiera zdolność koncentracji przedszkolaka.

W tej kategorii kupisz podręczniki wydawnictwa Pearson, MAC Edukacja, Cambridge University Press, Oxford University Press. To doświadczeni twórcy podręczników dla placówek przedszkolnych, szkół podstawowych, ponadpodstawowych, którzy są ponasto autorami kursów językowych dla dorosłych. Stawiają na nowoczesne formy nauczania, wykorzystujące także nowe technologie. Nauczyciele mogą zatem różnicować lekcje i korzystać z materiałów komputerowych.

Jeśli jesteś rodzicem małego dziecka, które ma angielski w przedszkolu, możesz zamówić np. fiszki do nauki języka oraz pięknie ilustrowane dwujęzyczne bajki. Codzienny rytuał czytania przed snem może mieć zatem walor edukacyjny, a maluchy przygotują się do wyzwań językowych, które czekają je od rana w przedszkolu.

Pokaż wyniki (585)
Przedszkole
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: