tr?id=481253120167201&ev=PageView&noscript=1

Szkoły Średnie

Szkoły Średnie

Podręcznik do hiszpańskiego dla szkół średnich

Opanowywanie nowego materiału w szkole średniej nie należy do zadań najprostszych. Aby ułatwić przyswajanie informacji, trzeba zaopatrzyć się w odpowiedni zestaw książek. Właściwie dobrany podręcznik do hiszpańskiego pomoże każdemu uczniowi zapoznać się z podstawami tego języka, uzupełniając wiedzę z lekcji o dodatkowe słownictwo, zagadnienia gramatyczne czy zadania do rozwiązania. W internetowej księgarni edugaleria.pl znajdziesz bogatą ofertę podręczników do efektywnej nauki tego przedmiotu.

Podręczniki do nauki języka – hiszpański od podstaw

To właśnie szkoła średnia jest dla wielu uczniów początkiem przygody z kastylijską mową. Współcześnie stawia się na stwarzanie szans młodym ludziom poprzez naukę wielu języków obcych. Hiszpański również mieści się w tym zakresie. Nie tylko uczniowie szkół ogólnokształcących mogą poszerzać swoje lingwistyczne horyzonty – w technikum także stawia się na rozwój tych kompetencji.

Dostępność książek do przedmiotów bywa ograniczona, co w przypadku owocnej nauki jest niedopuszczalne. W internetowej księgarni edugaleria.pl zależy nam na proponowaniu najlepszych opcji dla uczniów. Sprawdź nasze podręczniki – hiszpański stanie się ulubionym przedmiotem każdego ucznia, dzięki odpowiednim podręcznikom proponującym skuteczny model nauki.

Chcemy, aby Twoje dzieci mogły uczyć się z najlepszych podręczników promujących najefektywniejsze metody nauczania. Właśnie dlatego przygotowaliśmy starannie wyselekcjonowany asortyment, w ramach którego możesz zdecydować się na wszystkie popularne książki. Przygotowaliśmy m.in.:

  • Todo listo!,
  • Arriba Joven,
  • Frecuencias,
  • EquisELE,
  • Descubre,
  • Nuevo prisma,
  • Nuevo Espanol,
  • Aula Nueva.

Podręczniki do szkół ponadpodstawowych – kontynuacja nauki

Perspektywy zdobywania wiedzy z zakresu języków obcych pojawiają się już dla uczniów podstawówek. W takim wypadku szkoła średnia nie będzie startem nauki. Dla osób kontynuujących swoją przygodę z hiszpańskim przygotowaliśmy równie bogatą propozycję podręczników B1-B2, a nawet C1. Nasza kompleksowa oferta pozwala dobrać podręczniki, ćwiczenia oraz zbiory zadań dla uczniów z każdego poziomu.

Dzięki ogromnej liczbie propozycji, z łatwością znajdziesz podręcznik z tej samej serii, który wprowadził Twoje dziecko w zawiłości języka hiszpańskiego w minionych latach. Książki dostosowane są zarówno do standardowych trybów nauki, jak i do intensywnych kursów – jeśli Twoja pociecha uczęszcza do liceum dwujęzycznego lub profilowanego językowo, to z pewnością przyda mu się komplet książek właśnie do takiego modelu nauki.

Podręcznik do hiszpańskiego – przygotowania do matury

Wielu uczniów technikum i pozostałych szkół ponadpodstawowych decyduje się na podejście do matury z drugiego, poza angielskim, języka nowożytnego. Najpopularniejszymi wyborami są francuski oraz właśnie hiszpański.

Nauczyciele przygotowujący swoich podopiecznych do egzaminu dojrzałości zawsze dwoją się i troją, aby osiągnąć stuprocentową zdawalność, jednak nawet najlepszy nauczyciel niewiele wskóra, jeśli uczeń nie sięgnie po podręczniki we własnym domu, w ramach indywidualnych przygotowań. W księgarni internetowej edugaleria.pl przygotowaliśmy najróżniejsze propozycje, jeśli chodzi o zeszyty ćwiczeń dostosowane konkretnie do wymogów maturalnych. Sukcesywne przerabianie zadań z tych książek przybliży każdego maturzystę do upragnionego wyniku na egzaminie dojrzałości – zarówno z części pisemnej, jak i ustnej. Zachęcamy zapoznania się z ofertą oraz do zakupów.

Pokaż wyniki (115)
Szkoły Średnie
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: