tr?id=481253120167201&ev=PageView&noscript=1

Egzamin ósmoklasisty

Przygotuj się na egzamin ósmoklasisty z angielskiego

Najważniejszym dniem dla ucznia szkoły podstawowej jest egzamin ósmoklasisty. Wówczas sprawdzana jest jego wiedza z zakresu języka polskiego, matematyki i języka obcego. Przygotowania do testu w trzech odsłonach trwają przez osiem lat, ale w praktyce gruntowna powtórka materiału przypada na ostatni rok nauki. Każdy uczeń musi przypomnieć sobie zdobyte wcześniej informacje. Bardzo dobre wyniki ułatwiają starania o dostanie się do wymarzonego liceum lub technikum. W tej kategorii znajdziesz arkusze egzaminacyjne z angielskiego dla ósmoklasisty, które są świetnym repetytorium i pozwalają uporządkować wiedzę.

Egzamin ósmoklasisty z angielskiego – powtórz i zapamiętaj!

Oferta księgarni internetowej edugaleria.pl zawiera kilkanaście tytułów, które zostały przygotowane specjalnie z myślą o ósmoklasistach. Przykładowe arkusze egzaminacyjne zawierają zadania z poprzednich lat. Umożliwiają oswojenie się ze schematem poleceń oraz przypominają, jakie zagadnienia językowe sprawdza egzamin ósmoklasisty. Arkusze z angielskiego są uzupełnione o odpowiedzi, dzięki czemu uczeń może zweryfikować, nad jakim materiałem musi jeszcze popracować.

 

Część pisemna, która składa się z samodzielnie tworzonych wypowiedzi, opatrzona jest komentarzem. Na podstawie uwag specjalistów i doświadczonych egzaminatorów ósmoklasista ustala swoje mocne i słabe strony. To cenne wskazówki, dzięki którym można przypomnieć sobie, jakie są stałe elementy będące przedmiotem oceny na teście. Przykładowe arkusze egzaminacyjne mogą też stanowić pomoc dla ucznia, który uczęszcza na dodatkowe zajęcia. Warto zatem razem z korepetytorem wybrać zbiór zadań.

 

Jeżeli arkusz egzaminacyjny z angielskiego dla ósmoklasisty to wciąż za mało, aby opanować wymagania, można postawić na zbiór zadań powtórkowych. W atrakcyjnej formie ósmoklasista jest w stanie rozszerzyć znajomość środków językowych, poprawić umiejętność rozumienia i tworzenia wypowiedzi, a także nauczy się na nie reagować. Uczniowie mają okazję przypomnieć sobie słownictwo z kilku obszarów tematycznych: miejsce zamieszkania, edukacja, praca, zakupy i usługi czy kultura oraz sport.

Zamów repetytorium dla ósmoklasisty w edugaleria.pl

W naszych księgarskich zasobach posiadamy wiele zbiorów zadań różnych wydawnictw. Każdy tytuł został przygotowany specjalnie dla ósmoklasistów przystępujących do egzaminu na zakończenie szkoły podstawowej.

 

Zapoznaj się z wybranymi tytułami:

  • Repetytorium ósmoklasisty od wyd. MACMILLAN,
  • Język angielski. Gramatyka. Repetytorium od wyd. DEMART,
  • Oxford. Repetytorium ósmoklasisty od wyd. Oxford University Press.

 

Do podręczników wydawnictwa dołączają także zeszyty ćwiczeń oraz inne pomoce dydaktyczne, którymi może być np. gra karciana. Gdy pożyteczne łączy się z przyjemnym, łatwiej jest się uczyć. Co więcej, obniża się również stres związany z ambicją uzyskania dobrego wyniku na egzaminie ósmoklasisty z angielskiego. Ponadto zachęcamy do zamawiania fiszek przygotowanych dla najstarszych uczniów szkoły podstawowej. Umożliwiają one powtórzenie i zapamiętanie słownictwa, które jest potrzebne do stworzenia rozbudowanej wypowiedzi.

 

Wybierając przykładowe arkusze egzaminacyjne lub repetytorium, przeczytaj wcześniej dokładny opis produktu. W ten sposób sprawdzisz, czy dana książka będzie adekwatna dla Twojego dziecka przygotowującego się do ważnego dnia. Zachęcamy do zamawiania kilku egzemplarzy różnych wydawnictw. Wówczas ósmoklasista będzie mógł ćwiczyć zadania w różnych wariantach, przez co trwale zapamięta potrzebne informacje.

Pokaż wyniki (70)
Egzamin ósmoklasisty
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: