tr?id=481253120167201&ev=PageView&noscript=1

Podręczniki szkolne

Tanie podręczniki szkolne, szeroka oferta

Tanie podręczniki, szybka dostawa, szeroka oferta, czego chcieć więcej? To wszystko czeka na Ciebie w naszej księgarni internetowej. Już nie musisz biegać po całym mieście za książkami, ponieważ edugaleria.pl to gwarancja dokonania szybkich, tanich i spokojnych zakupów w jednym miejscu, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Wyprawka ucznia i lektury szkolne

Edugaleria.pl to nie tylko podręczniki i ćwiczenia szkolne. Nasz asortyment to również pełna gama lektur szkolnych obowiązujących w nowej podstawie programowej, ale również szeroka oferta wyprawki szkolnej - plecaki, zeszyty, piórniki, kredki, farby, plastelina  wiele więcej.

Podręczniki przedszkolaka, angielski dla zerówki

Przedszkole kojarzy się z nauką przez zabawę, ale nawet ten początkowy etap edukacji dziecka wymaga odpowiedniego przygotowania w postaci książek. W edugaleria.pl kupisz podręczniki dla 3-latka, 4-latka, 5-latka oraz ucznia zerówki, dzięki czemu dziecko nauczy się podstawowych umiejętności jak liczenie.

Podręczniki - szkoła podstawowa, książki dla klasy 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 szkoły podstawowej

Większość podręczników na ten etap edukacji zapewnia szkoła poprzez dotacje, ale zdarzają się sytuacje, w których taką książkę należy zakupić np. odkupić zniszczony podręcznik. Nie ważne do której klasy szkoły podstawowej uczęszcza Twoje dziecko, w edugaleria.pl znajdziesz podręczniki do wszystkich przedmiotów - edukacja wczesnoszkolna, języki obce, język polski, biologia, chemia, fizyka, geografia, historia, wiedza o społeczeństwie, podstawy przedsiębiorczości, religia, informatyka.

Najpopularniejsze serie podręczników do szkoły podstawowej to: Biologia - "Puls życia", "Spotkania z fizyką", "Matematyka z plusem", Historia - "Wczoraj i dziś"

Podręczniki - szkoła średnia (liceum, technikum, szkoła branżowa)

Ten etap nauki jest decydujący jeżeli chodzi o przyszłość, w związku z tym ilość podręczników szkolnych do szkół średnich dostępnych na rynku jest największa. Liceum, technikum, czy szkoła branżowa to nie ma znaczenia, ponieważ w edugaleria.pl znajdziesz dokładnie te podręczniki i ćwiczenia, których potrzebujesz. Mamy książki do wszystkich przedmitów szkolnych -  języki obce, język polski, biologia, chemia, fizyka, geografia, historia, wiedza o społeczeństwie, podstawy przedsiębiorczości, religia, informatyka, przedmioty zawodowe.

Najpopularniejsze serie podręczników do liceum, technikum i szkół branżowych to: “Odkryć fizykę”, Edukacja dla bezpieczeństwa - "Żyję i działam bezpiecznie", “To jest chemia”, Język polski -  "Ponad słowami", Język polski - "Oblicza epok", "Biologia na czasie", Matematyka - "To się liczy", "Oblicza geografii”.

Egzamin ósmoklasisty i matura - repetytoria i vademeca

Przygotowujesz się do egzaminu ósmoklasisty lub matury? Nic strasznego, wystarczy dobre repetytorium czy Vademecum i zdasz maturę tak jak chcesz! Najlepsze materiały powtórkowe kupisz w edugaleria.pl, ponadto dla wszystkich maturzystów i ósmoklasistów mamy testy, zbiory zadań i arkusze egzaminacyjne.

Najpopularniejsze wydawnictwa - podręczniki i ćwiczenia

W edugaleria.pl czekają na Ciebie nowości i bestsellery najpopularniejszych wydawnictw oferujących podręczniki edukacyjne na rynku polskim m.in. Oxford University Press, Pearson, Macmillan, Nowa Era, Express Publishing, Cambridge University Press, Hueber, Lektorklett, WSiP, Mac, Operon, PWN.

Pokaż wyniki (8706)
Podręczniki szkolne
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: