Matematyka podręcznik do liceów i techników klasa 1

W klasie pierwszej szkoły średniej zostają położone fundamenty do dalszej nauki matematyki na poziomie rozszerzonym. Podręczniki i materiały pomocnicze na tym etapie mają kluczowe znaczenie dla zrozumienia i utrwalenia nowych, trudniejszych zagadnień matematycznych.

Postaw na sprawdzone podręczniki do matematyki 1 liceum - technikum

 
W tej kategorii znajdziesz solidne podstawy i niezastąpione narzędzia, które pomogą Ci w nauce. Zachęcamy do zakupu podręczników do matematyki dla klasy I liceum i technikum – znajdziesz u nas książki do matematyki dla szkół ponadpodstawowych przygotowujące do:

 

 • Matury z matematyki na poziomie podstawowym (np. Matematyka z plusem 1 Ćwiczenia Podstawowe. Wydawnictwo GWO). 
 • Matury z matematyki na poziomie rozszerzonym (np. Matematyka 1. Zakres rozszerzony. Wydawnictwo Operon).

 

Polecane podręcznik z oferty edugaleria.pl: Matematyka 1 liceum i technikum

 

 • Zbiór zadań testowych do matury z matematyki. Doskonały zbiór zadań, które z jednej strony przygotowują do matury z matematyki, z drugiej zaś stanowią cenne repetytorium i sprawdzian stopnia opanowania materiału z klasy I. Zbiór zawiera zadania zarówno zamknięte, jak i otwarte, ułożone tematycznie i wzorowane na rzeczywistych arkuszach maturalnych. Do każdego działu dołączone są obszerne odpowiedzi i wskazówki do rozwiązań. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich przygotowujących się do matury.

   

 • Matematyka tablice. Niezastąpiona pomoc w przyswajaniu wzorów, twierdzeń, definicji oraz podstawowych informacji z zakresu matematyki na poziomie szkoły średniej. Przejrzyste i czytelne tablice zawierają to, co najważniejsze w pigułce: wzory na pola i obwody figur płaskich i przestrzennych, twierdzenia o funkcjach, przekształcenia geometryczne, statystykę opisową i wiele innych. Skuteczna pomoc zarówno przy nauce, jak i powtórkach przed klasówkami i maturą. Niezbędnik każdego licealisty!

   

 • Matematyka 1. Maturalne karty pracy. Ta wszechstronna książka łączy w sobie przemyślany zbiór zadań maturalnych wraz z objaśnieniami rozwiązań i niezbędną porcją teorii. Dzięki kartom pracy w przystępny sposób przyswoisz kluczowe zagadnienia matematyczne obowiązujące na maturze podstawowej. Zadania zostały starannie dobrane pod kątem zakresu egzaminacyjnego i umożliwiają przygotowanie się do każdego maturalnego wyzwania. Stopniowanie poziomu trudności ułatwia systematyczną pracę. Dodatkowym atutem są liczne przykłady i wskazówki krok po kroku, wspomagające naukę.

Wraz z podręcznikami do nauki w szkole, publikacje te są cennym uzupełnieniem procesu edukacyjnego z matematyki w klasie I liceum/technikum. Umożliwiają gruntowne przyswojenie materiału i sprawdzenie swojej wiedzy!

 

Matematyka 1 dla klas szkół średnich: jak wybrać dobre podręczniki?


Wybierając podręczniki do klasy I szkoły średniej, warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych czynników:

 

 1. Zgodność z podstawą programową, Upewnij się, że wybrane podręczniki są zgodne z aktualną podstawą programową i zawierają wszystkie wymagane treści na maturze. 
 2. Renoma wydawnictwa. Postaw na sprawdzone wydawnictwa, takie jak WSiP, Oxford Press, Nowa Era czy Operon, znane z wysokiej jakości publikacji edukacyjnych.
 3. Przystępność i atrakcyjność. Wybieraj podręczniki napisane przystępnym językiem, z ciekawymi przykładami i atrakcyjną szatą graficzną, która zachęci do nauki.
 4. Dodatki i materiały uzupełniające. Zwróć uwagę na podręczniki oferujące dodatkowe zasoby, takie jak ćwiczenia online, nagrania audio czy filmy wideo, które urozmaicą proces nauki.
 5. Opinie nauczycieli i rodziców. Zasięgnij opinii nauczycieli i rodziców na temat polecanych podręczników, ich skuteczności i przydatności w nauce.

 

Pokaż wyniki (58)
Matematyka
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: