Szkoła Podstawowa

Szkoła Podstawowa

Podręczniki z angielskiego do szkoły podstawowej

Opanowanie podstawowych umiejętności językowych jest trudne dla każdego, zatem im wcześniej zacznie się naukę, tym lepiej. W ofercie księgarnii internetowej edugaleria.pl znajdziesz podręczniki z angielskiego do szkoły podstawowej. Przed inauguracją roku szkolnego przygotuj swoje dziecko do wyzwań edukacyjnych! Kupowanie podręczników przez Internet jest bardzo wygodne. Już nie musisz stać w kolejce i martwić się, że akurat tej konkretnej pozycji nie ma w magazynie. Przejrzyj nasz katalog i wybierz podręcznik do nauki angielskiego, jakiego szukasz.

Kupuj podręczniki z angielskiego dla klas 1-3 

Dobrze napisany podręcznik z angielskiego do szkoły podstawowej umożliwia rozwijanie umiejętności słuchania, mówienia, czytania i pisania. Istotne znaczenie ma także dopasowanie stopnia trudności do poziomu rozwojowego dziecka na danym etapie edukacji. Zgromadzone w naszej kategorii podręczniki z angielskiego do szkoły podstawowej w atrakcyjnej formie prezentują podstawowe informacje, niezbędne do opanowania liter, słownictwa, czasów gramatycznych i prostych zwrotów używanych w codziennej komunikacji.

 

Co najważniejsze, dostępne książki oraz dołączone do nich ćwiczenia są spójne z aktualną podstawą programową. Bogato ilustrowane podręczniki z angielskiego do klas 1-3 pozwalają dowiedzieć się więcej o kulturze, a także poruszają istotne zagadnienia z innych dziedzin. Uczniowie nie tylko poznają kluczowe zagadnienia językowe, ale mogą ponadto lepiej zrozumieć świat, jaki ich otacza.

 

 

Każdy podręcznik z angielskiego do klas 1-3 stopniowo wprowadza nowe informacje, tak aby dziecko mogło utrwalać wiedzę i wykorzystać ją w późniejszych latach edukacji. Księgarnia internetowa edugaleria.pl oferuje także podręcznik do nauki angielskiego dla nauczycieli. To rodzaj przewodnika, dzięki któremu osoba prowadząca zajęcia ma dostęp do treści przygotowanych dla uczniów i jest w stanie zaplanować interesującą lekcję.

Zamawiaj podręczniki z angielskiego dla klas 4-8

W klasach starszych uczniowie zapoznają się z trudniejszym materiałem. Forma podania informacji nadal jest atrakcyjna, ale już w mniejszym stopniu nastawiona na zabawę. Nauczyciele mają możliwość łączenia teorii z praktyką, dzięki czemu dziecko potrafi samodzielnie budować wypowiedzi z wykorzystaniem rozbudowanego słownictwa. Podręcznik do nauki angielskiego umożliwia poznanie nowych czasów gramatycznych i zapoznaje ucznia z sytuacjami, w jakich należy użyć poprawnej formy. 

 

Na tym etapie edukacji podręcznik z angielskiego dla klas 4-8 zawiera wskazówki dotyczące pisania krótkich form oraz stosowania stylu formalnego i nieformalnego. Uczeń poznaje nowe słownictwo związane m.in. z pracą, zakupami, podróżowaniem, sportem czy zdrowiem. Podręcznik z angielskiego dla klas 4-8 jest tak skonstruowany, aby dzieci mogły uporządkować zdobytą wiedzę i umieć korzystać z niej podczas rozmowy.

 

Oprócz książki zawierającej teorię uczniowie korzystają z zeszytu ćwiczeń, a także dodatkowych materiałów przygotowanych przez wydawnictwo. Mogą to być mobilne aplikacje oraz treści audiowizualne zgromadzone na platformach edukacyjnych. Kupując podręcznik do nauki angielskiego, otrzymujesz indywidualny kod dostępu, dzięki któremu Twoje dziecko będzie mogło korzystać z wszystkich zasobów niezbędnych do opanowania języka.

 

Przejrzyj wszystkie strony katalogu i zamawiaj w księgarni Edugaleria.pl podręczniki z angielskiego do szkoły podstawowej. Na bieżąco śledzimy ofertę wydawnictw i uzupełniamy kategorie o nowe pozycje, więc na pewno skompletujesz u nas zestaw dla swojego dziecka.

 

Pokaż wyniki (1055)
Szkoła Podstawowa
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: