tr?id=481253120167201&ev=PageView&noscript=1

Matura

Zamów repetytorium maturalne z języka angielskiego

To be or not to be? To egzystencjalne pytanie pozostawiamy do rozstrzygnięcia specjalistom od literatury i twórczości Williama Shakespeare’a. Jeśli jednak przygotowujesz się do matury i chcesz perfekcyjnie władać językiem ojczystym angielskiego pisarza, musisz dużo ćwiczyć. Opanuj podstawowe zagadnienia i nie daj się zaskoczyć na egzaminie. Ucz się języka obcego w szkole i na kursach, aby móc starać się o przyjęcie na wymarzoną uczelnię. Tytuły w tej kategorii obejmują wiedzę na poziomie liceum i technikum. Wybierz i zamów repetytorium maturalne z języka angielskiego w księgarni internetowej edugaleria.pl

Opanuj zakres materiału ma podstawową maturę z angielskiego

Każdy uczeń jest zobowiązany do przystąpienia na maturze do minimum trzech egzaminów na poziomie podstawowym. Język obcy nowożytny jest jednym z nich. Wielu licealistów i uczniów technikum wybiera przeważnie język angielski. Wprawdzie jest on rozpowszechniony w życiu codziennym, lecz wiedza zdobywana podczas lat nauki jest usystematyzowana, a zdanie egzaminu wymaga opanowania konkretnych umiejętności. Wśród nich jest m.in. znajomość słownictwa, środków językowych czy zdolność budowania spójnych, prostych i logicznych wypowiedzi.

 

Uczniowie, którzy wolą skupić się na innych przedmiotach, zazwyczaj decydują się ograniczyć do zdawania matury z angielskiego na poziomie podstawowym. To może być świetny wybór, o ile bardzo dobrze opanują wymagany zakres materiału. Wówczas uczeń szkoły ponadpodstawowej ma szansę uzyskać wynik na wysokim poziomie, bliskim nawet 90% możliwych do zdobycia punktów. Aby tak się stało, musi jednak kilka miesięcy poprzedzających egzamin spędzić na analizie zadań zawartych w językowym vademecum. Repetytorium maturalne z języka angielskiego to solidne kompendium wiedzy, niezbędnej do nauki dla każdego ucznia liceum lub technikum.

 

Nasza oferta zawiera tytuły różnych wydawnictw. Proponujemy podręczniki szkolne rekomendowane uczniom przez ich nauczycieli. Do książek dołączane są zeszyty ćwiczeń, a także pomoce dydaktyczne. Dzięki nim będziesz w stanie ćwiczyć rozumienie dialogów oraz zapoznasz się z wymową słownictwa. Poszczególne działy podręczników zostały opracowane na bazie obowiązującej podstawy programowej, więc informacje z książek są dostosowane do podstawowych wymagań stawianych na egzaminie maturalnym.

Matura z angielskiego na poziomie rozszerzonym – ćwicz trudne zadania!

Miłośnikom mowy Shakespeare’a rekomendujemy repetytorium maturalne z języka angielskiego, które omawia trudniejsze zadania dotyczące zagadnień gramatycznych i leksykalnych. Twój naturalny talent lingwistyczny może rozwinąć się dzięki ćwiczeniom opracowanym specjalnie na potrzeby matury rozszerzonej z angielskiego. Ten zakres wiedzy obejmuje także doskonalenie umiejętności tworzenia rozbudowanych wypowiedzi pisemnych oraz ustnych.

 

Kup materiały do ćwiczenia przed maturą rozszerzoną z angielskiego i korzystaj z nich w domu lub na korepetycjach. Używanie innego podręcznika może zwiększyć zasób słownictwa i zwrócić uwagę na schematy zadań powtarzających się w kilku źródłach. Nasza księgarnia internetowa edugaleria.pl ma w ofercie tytuły wielu renomowanych wydawnictw, w tym między innymi Oxford University Press oraz Pearson, dzięki którym matura nie była problemem dla kilku pokoleń uczniów szkół ponadpodstawowych. Wiele książek służy zresztą właścicielom także po egzaminie dojrzałości, gdy trzeba przypomnieć sobie materiał przed testem certyfikującym. Przejrzyj ofertę i zamawiaj podręczniki oraz zeszyty ćwiczeń.  

Pokaż wyniki (942)
Matura
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: