Rise and Shine 1. Busy Book

Indeks katalogowy: 9781292315850

 • Dostępność: Brak
 • Czas dostawy: Realizacja 360h
 • Dostawa: od 10,99 zł (Paczkomaty)
36,90 zł -15% 31,37 zł brutto / SZT
Najniższa cena z 30 dni przed aktualną obniżką: 29,67 zł / SZT +6%
Produkt - zakładka 1
Atrakcyjne rabaty Atrakcyjne rabaty ponad 200 wydawców i producentów Najszersza oferta Solidne doświadczenie Solidne doświadczenie Szybka realizacja zamówień Szybka realizacja zamówień
Opis

Rise and Shine to nowa propozycja na zajęcia językowe dla dzieci. Kurs oferuje materiał na 3-5 godzin lekcyjnych w tygodniu na 7 poziomach zaawansowania i stanowi znakomite uzupełnienie nauki języka w szkole podstawowej. Nauka z Rise and Shine to czysta przyjemność dla lektora i ucznia. Program nauki oparty jest na jasno określonych celach, realizowanych krok po kroku z pomocą przyjaznych bohaterów i ich przygód.

Kurs wspiera pracę ze zróżnicowaną grupą, motywuje, bawi i rozwija każdego ucznia, a także promuje dobre postawy społeczne, poznawanie świata i rozwój praktycznych umiejętności jutra. Przejrzyste cele i widoczne postępy Jasno postawione cele na każdym etapie nauki sprzyjają zaangażowaniu młodego ucznia, a łatwe śledzenie postępów i aktywności „I can shine” dają poczucie satysfakcji i zachęcają do dalszej pracy. Sylabus kursu oparty na celach określonych w Global Scale of English daje pewność zrównoważonego rozwoju wszystkich umiejętności językowych.

Wsparcie dla każdego ucznia Z Rise and Shine każde dziecko może wykorzystać swój potencjał i osiągnąć sukces. Materiały kursowe uwzględniają i pielęgnują różnice w potrzebach i charakterystyce uczniów, zapewniając wszystkim równe szanse na indywidualny rozwój. Młodzi obywatele świata Ucząc się języka, uczniowie lepiej poznają sami siebie oraz otaczający świat.

Rise and Shine pomaga budować poczucie przynależności do lokalnej i globalnej społeczności oraz rozwijać pozytywne postawy społeczne. Umiejętności przyszłości Język angielski jest nie tylko celem samym w sobie, ale też środkiem do poznawania świata i wszechstronnego pozajęzykowego rozwoju. Uczniowie ćwiczą umiejętności, które pomogą im funkcjonować we współczesnym świecie i dalszej edukacji.

Bohaterowie z sąsiedztwa Podczas pracy z kursem uczniowie poznają przyjaznych bohaterów, których życie skupia się wokół rodziny, przyjaciół i lokalnej społeczności. Możliwość łatwej identyfikacji z postaciami, a także piękne zdjęcia, materiał wideo i nacisk na praktyczną rolę języka budują więź między salą lekcyjną a zewnętrznym światem.

Komponenty dla ucznia:

*Podręcznik z kodem dostępu do eBooka i zasobów na Pearson English Portal,

*Zeszyt ćwiczeń z kodem dostępu do eBooka,

*eBook podręcznika,

*eBook zeszytu ćwiczeń,

*Busy Book.

Komponenty dla nauczyciela:

*Książka nauczyciela z kodem dostępu do Pearson English Portal,

*karty obrazkowe,

*karty z historyjkami,

*plakaty.

Komponenty gwarantujące komfort pracy w szkole i w domu Rise and Shine oferuje zbalansowany pakiet materiałów drukowanych oraz cyfrowych, dzięki którym nauka możliwa jest w każdych warunkach, a aktywności różnorodne i angażujące

Szczegóły
Cechy produktu
Kategoria:
Liczba stron:
 • 64
Kod EAN:
 • 9781292315850
Waga opakowania [kg]:
 • 0,184
Rok Wydania:
 • 2021
Typ oferty:
 • Językowe
Wydawnictwo:
Autor ksiązki:
Segment:
 • Szkoła Podstawowa
Klasa:
Poziom:
Przedmiot:
 • Język obcy
Język:
Komponent opis:
Kategoria wiekowa:
Wymiary ksiązki:
 • 277 x 220 x 7
Oprawa test:
Zapytaj o produkt
Dostawa
Kurier DHL : od 16,00 zł
FEDEX : od 16,00 zł
Paczkomaty : od 10,99 zł