Repetytorium z języka angielskiego dla liceów i techników. Matura 2023 Poziom podstawowy z materiałem rozszerzonym + eBook.

Indeks katalogowy: 9788378829577

  • Dostępność: Dostępne
  • Czas dostawy: Realizacja 24h
  • Dostawa: od 10,99 zł (Paczkomaty)
87,90 zł -17% 73,23 zł brutto / SZT
Najniższa cena z 30 dni przed aktualną obniżką: 74,72 zł / SZT -2%
Produkt - zakładka 1
Atrakcyjne rabaty Atrakcyjne rabaty ponad 200 wydawców i producentów Najszersza oferta Solidne doświadczenie Solidne doświadczenie Szybka realizacja zamówień Szybka realizacja zamówień
Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również...
Opis

Repetytorium z języka angielskiego dla liceów i techników - poziom podstawowy z materiałem rozszerzonym (wydanie jednotomowe)

Jest to wydanie jednotomowe repetytorium, wraz z kodem dającym dostęp do wersji interaktywnej repetytorium oraz dodatkowych zasobów na platformie eDesk (w tym filmów, ćwiczeń i powtórek).

Nowe repetytoria Pearson to gwarancja rzetelnego przygotowania egzaminacyjnego, znanego z poprzednich wydań naszych publikacji egzaminacyjnych, oraz wyjątkowo angażującego materiału, jaki docenili nauczyciele i uczniowie pracujący z bestsellerowymi seriami Pearson dla szkół średnich.

Publikacja zawiera kod dający dostęp do wersji interaktywnej repetytorium oraz dodatkowych zasobów na platformie eDesk (w tym filmów, ćwiczeń i powtórek). Repetytorium z języka angielskiego dla liceów i techników występuje w dwóch wersjach: wydaniu dwutomowym oraz jednotomowym. Grupom, które rozpoczną powtórki do matury dopiero w klasie maturalnej rekomendowane jest wydanie jednotomowe.

 

Dla kogo polecane jest repetytorium? Poziom podstawowy z materiałem rozszerzonym jest rekomendowany dla klas, w których większość lub wszyscy uczniowie zdają egzamin na poziomie podstawowym. Realizuje wszystkie treści wskazane dla egzaminu na poziomie podstawowym, jednocześnie zapewniając kompletny materiał przygotowujący także do poziomu rozszerzonego, w tym: wszystkie treści z podstawy programowej i zagadnienia gramatyczne oraz wszystkie typy zadań maturalnych.

 

Cechy serii: - Nowe treści obejmujące 100% zagadnień z podstawy programowej wymaganych na egzaminie z języka angielskiego, - Wszystkie typy zadań wskazane w Informatorach CKE opatrzone wskazówką i treningiem maturalnym, - 14 rozdziałów tematycznych oraz część referencyjna i gramatyczna, - Książka zawiera dokładnie to, czego potrzebuje maturzysta: modelowe wypowiedzi, banki słów i zwrotów, wyjaśnienia gramatyczne i wskazówki do pracy z arkuszem egzaminacyjnym, - Sekcje Life Skills rozwijają umiejętności pozajęzykowe, istotne w dalszej edukacji i karierze, - Interaktywna wersja repetytorium to nowe funkcjonalności i dodatkowe zasoby rozszerzające wydanie drukowane.

Szczegóły
Cechy produktu
Kategoria:
Kod EAN:
  • 9788378829577
Rok Wydania:
  • 2022
Seria wydawnicza:
  • Matura język obcy
Typ oferty:
  • Językowe
Wydawnictwo:
Autor ksiązki:
Segment:
  • Ponadpodstawowe
Klasa:
Poziom:
Przedmiot:
  • Język obcy
Język:
Typ publikacji:
  • MATURA 2023
Komponent opis:
Oprawa test:
Zapytaj o produkt
Dostawa
Paczkomaty : od 10,99 zł
Kurier DHL : od 16,00 zł
FEDEX : od 16,00 zł