Repetytorium ósmoklasisty 2022 Język Polski Szkoła podstawowa

Indeks katalogowy: 9788302198274

 • Dostępność: Dostępne
 • Czas dostawy: Realizacja 24h
 • Dostawa: od 10,99 zł (Paczkomaty)
37,80 zł -13% 32,97 zł brutto / SZT
Najniższa cena z 30 dni przed aktualną obniżką: 48,15 zł / SZT -32%
Produkt - zakładka 1
Atrakcyjne rabaty Atrakcyjne rabaty ponad 200 wydawców i producentów Najszersza oferta Solidne doświadczenie Solidne doświadczenie Szybka realizacja zamówień Szybka realizacja zamówień
Opis

Nowe repetytorium wzbogacone o dodatkowe treści do egzaminu ósmoklasisty od 2022 roku. Repetytorium zostało przygotowywane z myślą o uczniach, którzy zdają egzamin ósmoklasisty z języka polskiego.

Nacisk został położony na przedstawienie treści nauczania wymienionych w podstawie programowej w sposób syntetyczny i przyjazny dla współczesnego ucznia. Treściom teoretycznym towarzyszą zestawy zadań po każdym dziale skonstruowane na wzór zadań egzaminacyjnych. Uczniowie mogą sprawdzić dzięki nim stopień opanowania wiedzy i umiejętności z danego rozdziału. W publikacji zawarto również zadania pochodzące z arkuszy egzaminacyjnych przygotowanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną na egzamin ósmoklasisty w latach 2019–2020 oraz z Informatora o egzaminie ósmoklasisty z języka polskiego od roku szkolnego 2018/2019. Struktura publikacji (publikacja dla ucznia): Jak korzystać z repetytorium – przydatne informacje na temat budowy repetytorium i sposobu korzystania z niego.

O egzaminie ósmoklasisty – najważniejsze informacje o egzaminie; m.in. kiedy się odbywa, ile trwa, co można zabrać na egzamin, a czego nie wolno mieć ze sobą. Jak się uczyć? – Radek Kotarski, dziennikarz i popularyzator wiedzy oraz autor publikacji „Włam się do mózgu”, dzieli się swoimi doświadczeniami z czasów szkolnych i przedstawia praktyczne wskazówki skutecznego przyswajania informacji na dłużej. Sprawdź, czy umiesz – zestaw 22 zadań typu egzaminacyjnego do sprawdzenia wiedzy i umiejętności ucznia, zanim przystąpi on do powtórzenia przed egzaminem. Przy każdym zadaniu znajduje się odsyłacz do rozdziału z repetytorium, w którym są omówione zagadnienia sprawdzane w danym zadaniu. Rozdziały zawierają zagadnienia z podstawy programowej przedstawione w sposób syntetyczny za pomocą schematów, tabel, ilustracji. Na końcu każdego rozdziału uczeń znajdzie zestawy autorskich zadań egzaminacyjnych oraz zadań, które pochodzą z arkuszy lub Informatora CKE, sprawdzających wiedzę i umiejętności z danego rozdziału.

Treści rozdziałów zostały uzupełnione o 5 skecznotek – wizualnych opracowań wybranych zagadnień przygotowanych przez uczennicę klasy ósmej. Odpowiedzi do zadań pozwolą samodzielnie zweryfikować poprawność rozwiązań i ocenić stopień własnego przygotowania do egzaminu. Indeks form wypowiedzi

Szczegóły
Cechy produktu
Kategoria:
Liczba stron:
 • 276
Kod EAN:
 • 9788302198274
Waga opakowania [kg]:
 • 0,518
Rok Wydania:
 • 2021
Seria wydawnicza:
 • ZDASZ.TO
Typ oferty:
 • Edukacja
Wydawnictwo:
Autor ksiązki:
Segment:
 • Szkoła Podstawowa IV-VIII
Klasa:
Przedmiot:
 • Język polski
Typ publikacji:
 • EGZAMIN ÓSMOKLASISTY
Komponent opis:
Oprawa test:
Zapytaj o produkt
Dostawa
Paczkomaty : od 10,99 zł
Kurier DHL : od 16,00 zł
FEDEX : od 16,00 zł