Od... do. Co i jak rośnie w świecie przyrody

Indeks katalogowy: 9788327104557

  • Dostępność: Brak
  • Czas dostawy: Realizacja 360h
  • Dostawa: od 10,99 zł (Paczkomaty)
44,90 zł -35% 29,18 zł brutto / SZT
Najniższa cena z 30 dni przed aktualną obniżką: 31,43 zł / SZT -7%
Produkt - zakładka 1
Atrakcyjne rabaty Atrakcyjne rabaty ponad 200 wydawców i producentów Najszersza oferta Solidne doświadczenie Solidne doświadczenie Szybka realizacja zamówień Szybka realizacja zamówień
Opis

Przyroda i zwierzęta potrafią zadziwiać zarówno dorosłych, jak i dzieci. Różnorodność natury i jej bogactwo oprócz fascynacji wzbudzają także ciekawość. Pojawia się mnóstwo pytań, a na niektóre z nich odpowiada fantastyczna książka dla najmłodszych "Od...do. Co i jak rośnie w świecie przyrody".

Dziecięca ciekawość nie ma praktycznie żadnych granic. Dla maluchów świat jest kolorowy, a pragnienie poznania go skłania dzieci do zadawania wielu pytań. Dzięki tej książce zostaną przed nimi odsłonięte cudowne tajemnice roślin i zwierząt. Podczas czytania i zapoznawania się z tą wiedzą pociechy uświadomią sobie, jak piękny jest otaczający nas świat. Zaspokojona zostanie też ich ciekawość!

Zaskakujące fakty z pewnością wpłyną na wyobraźnię i zachwycą wszystkie dzieci. Gąsienica przeobrażająca się w motyla? Jak to możliwe i jak to się dzieje? Piękny kwiat wyrastający z małego nasionka? Co sprawia, że tak jest? Skąd biorą się żaby? Na te i inne pytania odpowie właśnie ta książeczka. Znajdują się w niej objaśnienia, jak wszystko rośnie i funkcjonuje w przyrodzie!

Konik morski, krokodyl, ziemniak, słonecznik, muchomor czy bocian - to tylko niektórzy przedstawiciele świata przyrody obecni w tej książce. Jest też błazenek, czyli rybka, która zainspirowała twórców filmu animowanego "Gdzie jest Nemo?". Podczas czytania można się o nich dużo dowiedzieć. Po skończeniu lektury wszystko dookoła stanie się jeszcze barwniejsze.

Szczegółowe ilustracje, przystępna treść, kartonowe strony - to wspaniałe zalety książki, którą napisała Liliana Fabisińska, polska dziennikarka i pisarka. Inne jej publikacje to chociażby: "Księgarenka przy ulicy Wiśniowej", "Reksio szczeniak" czy też "Z jednej gliny".

Szczegóły
Cechy produktu
Kategoria:
Kod EAN:
  • 9788327104557
Rok Wydania:
  • 2021
Typ oferty:
  • Pozostałe
Wydawnictwo:
Autor ksiązki:
Komponent opis:
Zapytaj o produkt
Dostawa
Kurier DHL : od 16,00 zł
FEDEX : od 16,00 zł
Paczkomaty : od 10,99 zł