tr?id=481253120167201&ev=PageView&noscript=1

Matematyka Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną część 4

Indeks katalogowy: 9788383091136

  • Dostępność: Dostępne
  • Czas dostawy: Realizacja do 2 dni
  • Dostawa: od 10,99 zł (Paczkomaty)
43,00 zł -15% 36,55 zł brutto / SZT
Najniższa cena z 30 dni przed aktualną obniżką: 33,58 zł / SZT +9%
Produkt - zakładka 1
Atrakcyjne rabaty Atrakcyjne rabaty ponad 200 wydawców i producentów Najszersza oferta Solidne doświadczenie Solidne doświadczenie Szybka realizacja zamówień Szybka realizacja zamówień
Opis

Publikacja przeznaczona jest dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi – z niepełnosprawnością intelektualną, niepełnosprawnościami sprzężonymi i innymi deficytami rozwojowymi. Może być stosowana w:

- przedszkolach i szkołach specjalnych

- klasach integracyjnych i oddziałach edukacyjno-terapeutycznych

- podczas zajęć korekcyjno-kompensacyjnych.

Może być również wykorzystana jako materiał przygotowujący do edukacji wczesnoszkolnej, czyli w przedszkolach masowych. Karty pracy mogą posłużyć także rodzicom do pracy z dziećmi w domu. Zostały przygotowane z myślą zarówno o pracy z całym zespołem, jak i w trakcie zajęć indywidualnych.

Materiał zawiera zadania dotyczące:

- rozwijania umiejętności myślenia operacyjnego

- utrwalania znajomości liczb w zakresie 100

- utrwalania podstawowych działań arytmetycznych

- poznawania i utrwalania ułamków

- utrwalania podstawowych działań na ułamkach.

Zadania zawarte na niemal 100 kartach pracy służą rozwojowi intuicji matematycznych i rozumowania operacyjnego, a więc podstaw uczenia się matematyki.

Szczegóły
Cechy produktu
Kategoria:
Liczba stron:
  • 101
Kod EAN:
  • 9788383091136
Rok Wydania:
  • 2022
Typ oferty:
  • Pozostałe
Wydanie:
  • 1
Wydawnictwo:
Autor ksiązki:
Komponent opis:
Oprawa test:
Zapytaj o produkt
Dostawa
FEDEX : od 16,00 zł
Paczkomaty : od 10,99 zł
Kurier DPD : od 17,00 zł
DPD Pickup : od 17,00 zł