Impulse 1 (A2/A2+) Zestaw Książka ucznia papierowa + książka cyfrowa + On-the-go Practice w Student's App

Indeks katalogowy: 9788381526579

 • Dostępność: Dostępne
 • Czas dostawy: Realizacja 24h
 • Dostawa: od 10,99 zł (Paczkomaty)
112,50 zł -15% 95,63 zł brutto / SZT
Najniższa cena z 30 dni przed aktualną obniżką: 86,70 zł / SZT +10%
Produkt - zakładka 1
Atrakcyjne rabaty Atrakcyjne rabaty ponad 200 wydawców i producentów Najszersza oferta Solidne doświadczenie Solidne doświadczenie Szybka realizacja zamówień Szybka realizacja zamówień
Akcesoria
Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również...
Opis

Impulse 1 (A2/A2+) Zestaw Podręcznik papierowy + książka cyfrowa + On-the-go Practice w Student's App

Książka ucznia Impuls 1 oraz zeszyt ćwiczeń Impulse 1 to część kursu, który krok po kroku poprowadzi uczniów przez wszystkie etapy przygotowania do matury. Publikacja rozwija kluczowe kompetencje językowe, zachęca nastolatków do podejmowania prób komunikacji w języku angielskim.

O kursie

Impulse to pięcioczęściowa seria podręczników.

Impulse, to kurs dostosowany do potrzeb, zainteresowań świata nastolatków z pokolenia iGen. Przemyślany dobór zdjęć z komentarzami na wzór mediów społecznościowych pozwala zachęcić nastolatków do podejmowania prób komunikacji i wyrażania własnego zdania. Poprzez wykorzystanie nieoczywistych materiałów wizualnych podręczniki rozwijają umiejętność wnioskowania oraz doskonalą sprawność interpretowania informacji przedstawionych w formie niewerbalnej, czyli tzw. visual literacy, ważny element myślenia krytycznego.
Materiały wideo pomagają uczniom utrwalić wiedzę językową – nagrania można łatwo odtworzyć na smartfonie dzięki kodom QR w Zeszycie ćwiczeń.


Seria Impulse przeznaczona jest do zarówno mniej, jak i bardziej zaawansowanych językowo uczniów. Pozwala nauczycielowi krok po kroku przygotować grupę do nowej, trudniejszej matury. Nowoczesne pod kątem podejścia metodycznego podręczniki w pełni realizują założenia podstawy programowej z 2018 roku oraz zaznajamiają za
wszystkimi typam zadań maturalnych z 2021. Liczba zadań egzaminacyjnych rośnie z każdym poziomem serii, a wyjątkowe Kompendium maturalne dostępne w Zeszycie ćwiczeń wspiera doskonalenie znajomości środków językowych oraz rozwija umiejętność pisania i mówienia pod kątem egzaminu dojrzałości.

Do Książki ucznia dołączony jest kod do cyfrowej wersji podręcznika i zadań On-the-go Practice w aplikacji Student’s App oraz do Student’s Resource Centre.

 

Dlaczego Impulse?

 

 • Kompleksowe przygotowanie do nowej matury od pierwszej klasy dzięki m.in. dużej liczbie zadań egzaminacyjnych z nowego Informatora oraz wyjątkowemu Kompendium maturalnemu w Zeszycie ćwiczeń.

 • Ćwiczenia pobudzające myślenie krytyczne (Thinking Impulse) i ciekawość poznawczą (Research Impulse) oraz interesujące łamigłówki (#Brainteaser).

 • Stopniowe i systematyczne przygotowanie do zadań z pisania dzięki wyjątkowej sekcji Writing Planner.Duża liczba zadań rozwijających umiejętność mówienia zapewnia głębokie przetworzenie poznanego materiału.

 • Narzędzia cyfrowe i materiały ułatwiające pracę z podręcznikiem oraz samodzielną naukę.

 • Rozbudowana Książka nauczyciela zawierająca strony z Książki ucznia i Zeszytu ćwiczeń z nadpisanymi odpowiedziami, objaśnienia kontekstu kulturowego, dodatkowe karty pracy, płyty audio oraz kod do materiałów cyfrowych.

Szczegóły
Cechy produktu
Kategoria:
Kod EAN:
 • 9788381526579
Waga opakowania [kg]:
 • 0,311
Rok Wydania:
 • 2022
Typ oferty:
 • Językowe
Wydawnictwo:
Autor ksiązki:
Segment:
 • Ponadpodstawowe
Klasa:
Poziom:
Przedmiot:
 • Język obcy
Język:
Komponent opis:
Oprawa test:
Zapytaj o produkt
Dostawa
Kurier DHL : od 16,00 zł
FEDEX : od 16,00 zł
Paczkomaty : od 10,99 zł