tr?id=481253120167201&ev=PageView&noscript=1

Cornelsen - młodzież i dorośli

  

  

 
Cornelsen Das Leben
 
Das Leben
   120 - 160 h / poziom
poziomy   A1-B1  

Das Leben  to kurs do nauki języka niemieckiego przeznaczony dla:

  • młodzieży licealnej, studentów oraz dorosłych, rozpoczynających naukę języka niemieckiego
  • osób przygotowujących się do egzaminu z języka niemieckiego na poziomie A1 (Goethe-Zertifikat A1: Start Deutsch 1, ÖSD Zertifikat A1, Start Deutsch 1 TELC), to warto sięgnąć po Das Leben A1.
  • kursy w  szkołach językowych, Instytutach Goethego, Instytutach Austriackich, w centach kształcenia ustawicznego, na lektoratach oraz w szkołach średnich ogólnokształcących.

Das Leben A1  stawia od samego początku na komunikatywną naukę języka.  Aktualne teksty i zdjęcia oraz zintegrowane ćwiczenia gramatyczne i leksykalne ułatwiają  przyswajanie języka w sytuacjach z życia codziennego.  Ucząc się z Das Leben można ćwiczyć zwroty z videokaroke oraz śledzić losy bohaterów popularnej serii „Nicos Weg”. Podręcznik wspiera mediację, wielojęzyczność i kompetencje międzykulturowe zgodnie z nowym tomem CEFR.
Jeden poziom kursu jest przewidziany na ok. 120–160 godzin lekcyjnych..
Dzięki Das Leben  nauka języka niemieckiego jest atrakcyjna i inspirująca.

Cornelsen panorama
 
Panorama
   120 h / poziom
poziomy   A1 - B1  

Panorama kurs do nauki języka niemieckiego przeznaczony dla:

  • młodzieży licealnej, studentów oraz dorosłych, rozpoczynających naukę języka niemieckiego
  • osób przygotowujących się do egzaminu z języka niemieckiego na poziomie A1 (Goethe-Zertifikat A1: Start Deutsch 1, ÖSD Zertifikat A1, Start Deutsch 1 TELC),
  • kursów w  szkołach językowych, Instytutach Goethego, Instytutach Austriackich, w centrach kształcenia ustawicznego, na lektoratach oraz w szkołach średnich ogólnokształcących.

Panorama A1 Übungsbuch to ciekawie i inspirująco przygotowana książka ćwiczeń, dzięki której można trenować i utrwalać przerobiony materiał i rozwijać komunikatywność w języku niemieckim. Uczący się może samodzielnie słuchać podcastów, oraz ćwiczyć fonetykę i słownictwo w kontekście przy pomocy aplikacji PagePlayer przeznaczonej do podręcznika. Do każdej lekcji przygotowany jest test, sprawdzający umiejętności oraz lista ze słownictwem. Książka ćwiczeń zawiera zestawienie zagadnień gramatycznych, transkrypcje i rozwiązania.

Jeden poziom jest przewidziany na ok. 120–130 godzin lekcyjnych. Dzięki kursowi Panorama nauka języka niemieckiego jest przyjemna i inspirująca.

Cornelsen studio 21
 
Studio [21]
poziomy   A1 - B1  

Podręcznik przeznaczony jest dla osób dorosłych bez wcześniejszej wiedzy, które uczą się języka niemieckiego w kraju i za granicą.

Jest dostępny w trzech pełnych tomach lub sześciu podtomach.

Kurs obejmuje poziomy A1-B1. Kompleksowa oferta cyfrowa Studio [21] gwarantuje elastyczne i urozmaicone lekcje.

Cornelsen studio express
 
Studio [express]
   100 h / poziom
poziomy   A1 - B2  

Kompaktowy kurs w trzech tomach skierowany jest do osób dorosłych, które są przyzwyczajone do nauki i chcą przygotować się do studiów lub pracy w Niemczech. Zawiera bogactwo interaktywnych ćwiczeń online do samodzielnego szkolenia językowego w podróży i w domu.

Kurs przewidziany na około 300 h (poziomy od A1 do B1)

Do wszystkich kursów

Do kursów przygotowana jest aplikacja Unterrichtsmanager Plus (UMA Plus), z interaktywnym podręcznikiem, transkrypcjami, kartami pracy, książką nauczyciela oraz aplikacja PagePlayer z dodatkowymi materiałami do kursu.