Biologia. Biologia na czasie. Część 2. Podręcznik. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa (PP)

Indeks katalogowy: 9788326738562

 • Dostępność: Dostępne
 • Czas dostawy: Realizacja 24h
 • Dostawa: od 10,99 zł (Paczkomaty)
54,50 zł -15% 46,47 zł brutto / SZT
Najniższa cena z 30 dni przed aktualną obniżką: 54,50 zł / SZT -15%
Produkt - zakładka 1
Atrakcyjne rabaty Atrakcyjne rabaty ponad 200 wydawców i producentów Najszersza oferta Solidne doświadczenie Solidne doświadczenie Szybka realizacja zamówień Szybka realizacja zamówień
Produkty podobne
Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również...
Opis

Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum, zakres podstawowy

„Biologia na czasie” to sprawdzona i ceniona seria, teraz wzbogacona o nowe rozwiązania ułatwiające nauczanie biologii w zakresie podstawowym oraz pomagające w jeszcze lepszym przygotowaniu się do egzaminu maturalnego w zakresie rozszerzonym.

Podręcznik Biologia na czasie 2 kierowany jest do uczniów klasy drugiej liceum ogólnokształcącego oraz technikum. Książka zawiera treści z podstawy programowej w zakresie podstawowym.
W klasie drugiej uczniowie  zdobędą informacje na temat poszczególnych układów narządów, budujących organizm człowieka. Wiadomości te pozwolą zrozumieć, w jaki sposób funkcjonuje ludzkie ciało.
Na początku każdego tematu wyszczególnino treści, które ułatwia znalezienie najważniejszych wiadomości. Jest podpowiedź jak najłatwiej zapamiętać ważne informacje. Ogromną role odgrywają  zadania kontrolne, pozwalające sprawdzić wiedzę i utrwalić zdobyte wiadomości. Co ważniejsze  ukazują, w jaki sposób wiedza biologiczna jest stosowana w praktyce. Starannie opisane procesy obserwacji czy doświadczeń pozwalają na dokładną analizę poszczególnych etapów proces funkcjonowania życia.

Materiał podręcznika podzielony został na 12 działów, każdy z nich zawiera kilka tematów.. Wszystkie dotyczą funkcjonowania ludzkiego organizmu oraz układów w nim występujących. Na końcu publikacji zamieszczono klucz odpowiedzi do ujętych w nim zadań, przydatne terminy oraz indeks.
Najważniejsze informacje z danego działu podane zostały w sekcjach zatytułowanych „Podsumowanie”, a powtarzaniu wiadomości oraz doskonaleniu umiejętności rozwiązywania zadań służą zadania umieszczone po każdym dziale w sekcjach „Sprawdź, czy już umiesz!”.

W podręczniku znalazły się zarówno elementy przypominające wiedzę zdobytą w szkole podstawowej, jak i rozmaite ciekawostki, zachęcające dzieci do pogłębiania wiedzy.
W "Biologii na czasie" znalazły się również opisy wybranych chorób (objawy, przyczyny, profilaktyka).

Szczegóły
Cechy produktu
Kategoria:
Liczba stron:
 • 328
Kod EAN:
 • 9788326738562
Waga opakowania [kg]:
 • 0,478
Rok Wydania:
 • 2020
Typ oferty:
 • Edukacja
Wydawnictwo:
Autor ksiązki:
Segment:
 • Ponadpodstawowe
Klasa:
Poziom:
Przedmiot:
 • Biologia
Komponent opis:
Wymiary ksiązki:
 • 170 x 240
Oprawa test:
Zapytaj o produkt
Dostawa
Paczkomaty : od 10,99 zł
Kurier DHL : od 16,00 zł
FEDEX : od 16,00 zł