Asterix le gaulois 1

Indeks katalogowy: 9782012101333

  • Dostępność: Brak
  • Czas dostawy: Realizacja do 15 dni
  • Dostawa: od 10,99 zł (Paczkomaty)
58,50 zł -13% 50,90 zł brutto / SZT
Najniższa cena z 30 dni przed aktualną obniżką: 48,72 zł / SZT +4%
Produkt - zakładka 1
Atrakcyjne rabaty Atrakcyjne rabaty ponad 200 wydawców i producentów Najszersza oferta Solidne doświadczenie Solidne doświadczenie Szybka realizacja zamówień Szybka realizacja zamówień
Opis

Pierwszy tom przygód Asteriksa, album "Asteriks Gal", ukazał się w księgarniach w 1961 roku. Wraz z narodzinami tego wąsatego, zrzędliwego Galka, który po raz pierwszy pojawił się na łamach "Pilote" 29 października 1959 r., scenarzysta René Goscinny i ilustrator Albert Uderzo odnieśli ogromny sukces, tworząc prawdziwy fenomen społeczny. Tworzą malownicze i ujmujące postacie, bawią się pisaniem historii na nowo i zachwycają czytelników swoimi humorystycznymi i złośliwymi pomysłami.

Premier tome des aventures d'Astérix, l'album 'Astérix le Gaulois' sort en librairie en 1961. Avec la naissance de ce petit Gaulois moustachu et teigneux qui apparaît pour la premiere fois dans les pages de 'Pilote' le 29 octobre 1959, le scénariste René Goscinny et le dessinateur Albert Uderzo rencontrent un immense succes, créant un véritable phénomene de société. Ils créent des personnages pittoresques et attachants, s'amusent a réécrire l'Histoire et enchantent leurs lecteurs par leurs trouvailles pleines d'humour et de malice.

Szczegóły
Cechy produktu
Liczba stron:
  • 48
Kod EAN:
  • 9782012101333
Waga opakowania [kg]:
  • 0,365
Rok Wydania:
  • 1999
Typ oferty:
  • Pozostałe
Wydawnictwo:
Autor ksiązki:
Poziom:
Język:
Komponent opis:
Oprawa test:
Zapytaj o produkt
Dostawa
Za pobraniem FedEX : od 18,00 zł
Za pobraniem kurier DPD : od 20,00 zł
Paczkomaty : od 10,99 zł
DPD Pickup : od 17,00 zł
Kurier DPD : od 17,00 zł
FEDEX : od 16,00 zł